Field Completeness (1.0.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Fields
vi: Các trường
