Field Config Cardinality (3.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Limit
fa: محدوده

en: field
fa: فیلد

en: Limited
fa: محدود

en: Allowed number of values
fa: تعداد مقادیر مجاز
