Field Config Cardinality (3.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Limit
id: Batas

en: field
id: Bidang

en: Limited
id: Terbatas

en: Allowed number of values
id: Membolehkan jumlah nilai
