Create fields programmatically (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Actions
ca: Accions

en: unknown
ca: desconegut

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Config
ca: Configuració

en: Legend
ca: Llegenda
