Create fields programmatically (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Actions
cs: Akce

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Legend
cs: Legenda
