Create fields programmatically (1.0.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Actions
de: Aktionen

en: unknown
de: unbekannt

en: About
de: Über

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Settings have been saved.
de: Einstellungen wurden gespeichert.

en: Config
de: Konfiguration

en: Legend
de: Legende

en: How to use
de: Hinweise zur Benutzung
