Create fields programmatically (1.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Actions
es: Acciones

en: unknown
es: sin identificar

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Settings have been saved.
es: Las opciones se han guardado.

en: Legend
es: Rótulo
