Create fields programmatically (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: unknown
fi: tuntematon

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Config
fi: Asetukset

en: Legend
fi: Selite
