Create fields programmatically (1.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Development
fr: Développement

en: unknown
fr: inconnu

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Config
fr: Configuration

en: Legend
fr: Légende

en: How to use
fr: Comment l'utiliser
