Create fields programmatically (1.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Actions
he: פעולות

en: unknown
he: אחר

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Config
he: קונפיג

en: Legend
he: מקרא
