Create fields programmatically (1.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Actions
hu: Műveletek

en: unknown
hu: ismeretlen

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Config
hu: Beállítás

en: Legend
hu: Jelmagyarázat
