Create fields programmatically (1.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Actions
pl: Akcje

en: unknown
pl: nieznane

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Legend
pl: Legenda
