Create fields programmatically (1.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: unknown
pt: desconhecido

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Settings have been saved.
pt: As definições foram guardadas.

en: Config
pt: Configurar

en: Legend
pt: Legenda
