Create fields programmatically (1.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Actions
ru: Действия

en: unknown
ru: неизвестный

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Config
ru: Конфигурация

en: Legend
ru: Легенда
