Create fields programmatically (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Actions
sk: Akcie

en: unknown
sk: neznáme

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
