Create fields programmatically (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: unknown
ta: தெரியாதது

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
