Create fields programmatically (1.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Actions
uk: Дії

en: unknown
uk: невідомо

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Settings have been saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Legend
uk: Легенда

en: How to use
uk: Як користуватися
