Create fields programmatically (1.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Actions
ar: الإجراءات

en: unknown
ar: مجهول

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -
