Create fields programmatically (1.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Actions
et: Toimingud

en: unknown
et: tundmatu

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Config
et: Konfiguratsioon
