Create fields programmatically (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Actions
lv: Darbības

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Legend
lv: Leģenda
