Create fields programmatically (1.0.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Actions
nl: Acties

en: unknown
nl: onbekend

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Settings have been saved.
nl: Instellingen zijn opgeslagen.

en: Config
nl: Instellen

en: Legend
nl: Legenda
