Create fields programmatically (1.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Actions
oc: Accions

en: unknown
oc: desconegut

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
