Create fields programmatically (1.0.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Actions
te: చర్యలు

en: unknown
te: తెలియని

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
