Create fields programmatically (1.0.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Actions
tr: Eylemler

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Legend
tr: Gösterge (lejand)
