Create fields programmatically (1.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Actions
da: Handlinger

en: unknown
da: ukendt

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Config
da: Konfigurér

en: Legend
da: Beskrivelse
