Create fields programmatically (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: unknown
hi: अज्ञात

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -
