Create fields programmatically (1.0.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Actions
it: Azioni

en: unknown
it: sconosciuto

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Config
it: Configurazione
