Create fields programmatically (1.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Actions
ja: アクション

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Config
ja: 設定

en: Legend
ja: 用例
