Create fields programmatically (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Legend
lt: Legenda
