Create fields programmatically (1.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: unknown
ro: necunoscut

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Config
ro: Configurație
