Field CSS (2.0.0-rc2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Location
de: Ort

en: General
de: Allgemein

en: Default value
de: Standardwert

en: Toolbar buttons
de: Werkzeugleisten-Buttons

en: Field types
de: Feldtypen
