Field CSS (2.0.0-rc2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Location
el: Τοποθεσία

en: General
el: Γενικά

en: Button
el: Κουμπί

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Toolbar buttons
el: Κουμπιά γραμμής εργαλείων

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
