Field CSS (2.0.0-rc2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Location
eu: Kokalekua

en: General
eu: Orokorra

en: Button
eu: Botoia

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Toolbar buttons
eu: Tresna-barra botoiak

en: Field types
eu: Eremu motak
