Field CSS (2.0.0-rc2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Location
gl: Localización

en: General
gl: Xeral

en: Button
gl: Botón

en: Buttons
gl: Botóns

en: Default value
gl: Valor predefinido
