Field CSS (2.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Location
hi: स्थान

en: General
hi: सामान्य

en: Button
hi: बटन

en: Buttons
hi: बटन

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
