Field CSS (2.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: General
lv: Galvenie

en: Button
lv: Poga

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
