Field CSS (2.0.0-rc2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Location
mr: स्थळ

en: General
mr: साधारण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
