Field CSS (2.0.0-rc2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: General
te: సాధారణ

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
