Field CSS (2.0.0-rc3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Location
ar: الموضع

en: General
ar: عام

en: Button
ar: زر

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
