Field CSS (2.0.0-rc3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Location
ca: Localització

en: Button
ca: Botó

en: Buttons
ca: Botons

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Toolbar buttons
ca: Botons de la barra d'eines

en: Field types
ca: Tipus de camps
