Field CSS (2.0.0-rc3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Location
fa: مکان

en: General
fa: عمومی

en: Button
fa: دکمه

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
