Field CSS (2.0.0-rc3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Location
he: מיקום

en: General
he: כללי

en: Button
he: כפתור

en: Buttons
he: כפתורים

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Toolbar buttons
he: לחצני סרגל כלים
