Field CSS (2.0.0-rc3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Location
it: Posizione

en: General
it: Generale

en: Button
it: Pulsante

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Toolbar buttons
it: Pulsanti della barra strumenti

en: Field types
it: Tipi di campo
