Field CSS (2.0.0-rc3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Location
ja: 場所

en: General
ja: 全般

en: Button
ja: ボタン

en: Buttons
ja: ボタン

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Toolbar buttons
ja: ツールバーのボタン

en: Field types
ja: フィールドタイプ
