Field CSS (2.0.0-rc3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ
