Field CSS (2.0.0-rc3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Location
nl: Locatie

en: General
nl: Algemeen

en: Button
nl: Knop

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Toolbar buttons
nl: Werkbalkknoppen

en: Field types
nl: Veldtypes
