Field CSS (2.0.0-rc3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Location
oc: Emplaçament

en: Buttons
oc: Botons

en: Default value
oc: Valor per defaut
