Field CSS (2.0.0-rc3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: General
ps: ټوليز

en: Button
ps: تڼۍ

en: Buttons
ps: تڼیګانې
