Field CSS (2.0.0-rc3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Location
ru: Место

en: General
ru: Общий

en: Button
ru: Кнопка

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Toolbar buttons
ru: Кнопки панели иструментов

en: Field types
ru: Типы полей
