Field CSS (2.0.0-rc3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Location
sv: Plats

en: General
sv: Allmän

en: Button
sv: Knapp

en: Buttons
sv: Knappar

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Toolbar buttons
sv: Knappar för verktygsrad

en: Field types
sv: Fälttyper
